Wystartował projekt GANESA

Ruszył wielki projekt GANESA!

W piątek, 5 lutego odbyło się międzynarodowe spotkanie otwierające dla instytucji, które otrzymały finansowanie działań projektowych z budżetu Unii Europejskiej. Wzięły w nim udział: prof. Magdalena Tabernacka (UWr.), Magdalena Krakowska i Anna Molasy. Poniżej możecie zobaczyć projekt “od kuchni” 😉

Przypomnijmy, że pełny temat projektu brzmi: „Mediacje i dialog w Unii Europejskiej prowadzące do trwałego i sprawiedliwego społecznie porozumienia osiąganego w warunkach rzetelnej i wiarygodnej informacji”. Więcej informacji o projekcie znajdziecie na naszej stronie Inicjatyw lub na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego.

Projekt realizują uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego nr V we Wrocławiu oraz Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

O kolejnych działaniach w ramach realizacji projektu będziemy Was na bieżąco informować!

Okładka: Image by Cheska Poon from Pixabay