Plan „godziny dostępności nauczycieli” w Liceum Ogólnokształcącym  nr V we Wrocławiu w roku szkolnym 2023-2024

Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie,
prosimy o wcześniejsze kontakt z danym nauczycielem i umówienie się na spotkanie.

 Adamek-Gaca Dorotawtorek 10.35 – 11.20wtorek 11.20 – 11.35
 Baranowska Monikaśroda 13-13.45piątek 12.00
 Bąkowska-Wełyczko Małgorzataponiedziałek 9.50 – 10.35poniedziałek 13.00 – 13.15
 Bednarek Tomaszwtorek 9.50 – 10.35środa 11.55 – 12.10
 Błaszkiewicz Martapiątek 10.50 – 11.35piątek 10.50 – 11.35
 Brzozowski Pawełponiedziałek 7.05 – 7.50 co drugi tydzieńśroda 7.35 – 7.50 co drugi tydzień
 Buczak Nataliaczwartek 8.00 – 8.45czwartek 8.00 – 8.15
 Burczyński Kamilśroda 11.55 – 12.40środa 11.55 – 12.40
 Chwiejczak Karolinaczwartek 13.30 – 14.15czwartek 14.15 – 14.30
 Cieśla Magdalenaponiedziałek 9.05 – 9.50poniedziałek 8.50 – 9.05
 Ciężkowska-Gajda Dorotawtorek 10.50 – 11.30czwartek 10.50 – 11.30
 Czerkas Bartłomiejwtorek 14.45 – 15.30piątek 14.45 – 15.00
 Domatowicz Dorotaponiedziałek 9.50 – 10.35piątek 14.00-14.15
 Drużycka Katarzynaponiedziałek 7.30 – 8.00 czwartek 7.30 – 7.45piątek 7.30 – 7.45
 Durska Renatapiątek 10.50 – 11.35czwartek 11.35 – 11.50
 Dymara Katarzynaczwartek 14.45 – 15.30wtorek 11.35 – 11.50
  Dziurowski LeszekWtorek 09:40 – 10:25 Wtorek 10:25 – 10:40 
 Figiel Wiktorponiedziałek 16.00 – 17.00piątek 12.00 – 13.00
 Florek-Kamionka Mariawtorek 10.50 – 11.35środa 13.50 – 14.35
 Gajlewicz Joannapiątek 15.30 – 16.15środa 7.45 – 8.00
 Grudniewski Łukaszpiątek 8.00 – 8.45piątek 8.00 – 8.45
 Hebda Annaśroda 10.50 – 11.35środa 11.55 – 12.10
 Iwaniuk Łukaszśroda 14.15 – 15.30środa 15.40 – 15.55
 Jankowski Krzysztofponiedziałek 9.50 – 10.35czwartek 9.40 – 9.55
 Janusiewicz Klaudiaczwartek 11.55 – 12.40czwartek 11.40 – 11.55
 Jarosz Agnieszkapiątek 7.00 – 7.45piątek 7.45 – 8.00
 Jędrzejczyk Malwinaponiedziałek 15.35 – 16.20piątek 14.35 – 14.50
 Kamińska Dominikaśroda 9.50 – 10.35środa 13.25 – 13.40
 Kamińska-Klimek Paulinaponiedziałek 9.50 – 10.35piątek 12.55 – 13.10
 Karasewicz Adamponiedziałek 10.50 – 11.35poniedziałek 10.50 – 11.35
 Kępska Annaśroda 8.00 – 8.45środa 7.45 – 8.00
 Knauber Annaśroda 7.10 -7.55piątek 9.50 – 10.05
 Kowal Katarzynaponiedziałek 9.50 – 10.35poniedziałek 10.50 – 11.05
 Kowalska Elżbietawtorek 12.55 – 13.45piątek 9.50 -10.35
 Koziara Marzenaponiedziałek  7.30 – 8.30 środa 16.00 – 17.00poniedziałek  7.30 – 8.30 środa 16.00 – 17.00
 Krakowska Magdalenaśroda 10.50 – 11.35poniedziałek 7.15 – 7.30
 Kucharska Annaponiedziałek 9.50 – 10.35środa 10.50 – 11.05
 Kuźmicka-Mazurek Mariolapo wcześniejszym  uzgodnieniu telefonicznym
 Lazar Mirosławaśroda 11.55 – 12.40środa 12.40 – 12.55
 Leśniewska-Orlicka Ingaponiedziałek 10.50-11.35środa 11.55 – 12.10
 Łuczak Marzenaśroda 7.00 – 7.45środa 7.45 – 8.00
 Maculewicz Adaczwartek 11.55 – 12.40czwartek 12.40 – 12.55
 Madalińska Ewaśroda 10.50 – 11.35piątek 14.35 – 14.50
 Majewska Bożenapiątek 9.45 – 10.30poniedziałek 14.00 – 14.15
 Manasterska Barbarapiątek 10.50 – 11.35piątek 11.35 – 11.50
 Markowska Joannaczwartek 9.50 – 10.35czwartek 9.35 – 10.40
 Matuszak Damianponiedziałek 7.15 – 8.00wtorek 7.45 – 8.00
 Mazurek-Przybylska Beataczwartek 8.55 – 9.40czwartek 12.55 – 13.10
 Mikołajko Michałponiedziałek 9.50 – 10.35poniedziałek 10.35 – 10.45
 Mikos-Złocka Beatapiątek 15.30 – 16.15piątek 15.30 – 15.45
 Miller Martawtorek 9.50 – 10.35wtorek 10.35 – 10.50
 Niczyj Magdalenawtorek 16.45 – 17.30wtorek 16.45 – 17.00
 Nowak Ewaponiedziałek 7.00 – 7.45 co drugi tydzieńponiedziałek 7.45 – 8.00 co drugi tydzień
 Nowak Magdalenaczwartek 11.55 – 12.40środa 12.00 – 12.15
 Nowostawska Joannaponiedziałek 8.55 – 9.40czwartek 7.45 – 8.00
 Olkiewicz Bożenaponiedziałek 7.10 – 7.55piątek 14.35 – 14.50
 Olszański Michałpiątek 11.55 – 12.40poniedziałek 14.30 – 14.45
 Olszewska Ewelinaśroda 14.50 – 15.35 co drugi tydzień od 13.09środa 14.35 – 14.50 co drugi tydzień od 13.09
 Omelan Adamśroda 9.50 – 10.35środa 9.50 – 10.35
 Paluch Michałponiedziałek 15.30 – 16.15poniedziałek 15.30 – 15.45
 Pawlak Ryszardśroda 16.30 – 17.15środa 13.35 – 13.50
 Pichur-Mitas Joannapiątek 12.55 – 13.40piątek 12.40 – 12.55
 Pierścionek-Olszewska Agnieszkaczwartek 14.45 – 15.30środa 12.55 – 13.10
 Platje Juliawtorek 12.55 – 13.40piątek 12.55 – 13.10
 Popławska-Cibicka Elżbietapiątek 12.55 – 13.40piątek 14.35 – 14.50
 Promna-Baj Ewaczwartek 13.40 – 14.10wtorek 13.45 – 14.00
 Rabiega Annaponiedziałek 16.25 – 17.10poniedziałek 17.10 – 17.25
 Raczyńska Izabelaponiedziałek 8.55 – 9.40piątek 7:45 – 8:00
 Reinhard Edytapiątek 7.00 – 7.45piątek 7.45 – 8.00
 Sichniewicz Wojciechwtorek 7:15 – 8:00czwartek 7:45 – 8:00
 Sobczyk Ewaśroda 8.55 – 9.40środa 9.45 – 10.00
 Srokowska-Pawelska Elżbietawtorek 7.00 – 7.30poniedziałek 7.00 – 7.30
 Staśkiewicz Karolczwartek 12.55 – 13.40czwartek 7.45 – 8.00
 Stec Elżbietaczwartek 12.55-13.40czwartek 12.40-12.55
 Stojek-Sawicka Karolinaponiedziałek 11.35 – 12.20piątek 12.20 – 12.35
 Suseł Grzegorzpiątek 12.50 – 13.35czwartek 12.50 13.05
 Szczepaniak Kamilaśroda 11.50 – 12.35środa 11.35 – 11.50
 Szeferowicz Małgorzatawtorek 9.50 – 10.35czwartek 11.40 – 11.55
 Ścibor-Rylska Barbarapiątek 13.40 – 14.25piątek 14.25 – 14.40
 Tracz-Molasy Annaśroda, czwartek 7.10środa, czwartek 7.55
 Wesołowski Bartoszśroda 17.20 – 18.05środa 17.20 – 17.35
 Widawska Grażynaponiedziałek 11.55 – 12.40czwartek 16.25 – 16.40
 Wojczyńska Annaponiedziałek 8.55 – 9.40poniedziałek 8.55 – 9.40
 Zakrzewska-Morawek Igaponiedziałek 11.55 – 12.40poniedziałek 12.40 – 12.55
 Zamaro Annawtorek 9.50-10.35środa 16.35-16.50
 Zientek Kingaczwartek 9.00 – 9.45czwartek 8.45 – 9.00
 Źrały Tamarawtorek 16.30 – 17.15czwartek 15.30 – 15.45