Finał VIII edycji Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”

W czwartek 19 mają 2022 r. na Torze Służewiec w Warszawie odbył się wielki Finał VIII edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii

W ramach olimpiady realizowane są projekty społeczne, które rozwijają wśród uczestników ogromną wrażliwość na aktualne problemy na świecie i w środowisku lokalnym.

W tegorocznej olimpiadzie wzięło udział ponad 5 OOO młodych osób z całej Polski, którzy zrealizowali tysiąc projektów społecznych w tym roku szkolnym.

W naszej szkole projekty ukończyło aż 6 zespołów, co pozwoliło uplasować się Liceum Ogólnokształcącemu nr V na 29. miejscu w Polsce  i 2. w województwie dolnośląskim. (spośród 371 szkół). Uczestniczki projektów rozwinęły pożądane na rynku pracy kompetencje przyszłości oraz uzyskały międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom!

W przyszłym roku kolejna edycja Olimpiady więc jeśli chcecie zrobić coś dobrego i rozwijać swoje kompetencje, zapraszamy😊

Joanna Pichur- Mitas i Magdalena Krakowska