DIESEL z koncertem w LO nr V – czwartek 25.06.26, 9.00!

Diesel to czarny kot Aleksa, ale również zespół rockowy, który absolwent piątki założył wraz z paczką znajomych. Wszystko zaczęło się od wspólnego, wieczornego grania w pubach. Ekscentryczny, lekko bluesujący wokal, progresywne gitary prosto z serca, solidny rytm basu i niepozorny, a nadający puls muzyce cajon rozbrzmią w amfiteatrze LO nr V o godzinie 9:00. Zespół pracuje nad własnym, anglojęzycznym materiałem, daleko odbiegającym od klasyki rocka i bluesa w stronę rocka alternatywnego. Przybijcie łapę Dieslowi, a na ich Instagramie oczekujcie informacji o nadchodzącej EP-ce.

Wieczorem o 18:00 zespół zagra też na rzecz Ekostraży w Klubie Łącznik.

Do usłyszenia!