Drugie miejsce uczennic z LO nr V na Wrocławskim Młodzieżowym Konkursie Filmowym!!

Z dumą informujemy, że trzy uczennice z klasy 1MYP1: Helena Glapa-Sanchez, Zoé Cesbron i Malwina Szyszka zajęły drugie miejsce we Wrocławskim Młodzieżowym Konkursie Filmowym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów!