Zostań sędzią i zarabiaj w weekendy!

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły, a prawdopodobnie także po raz pierwszy w Polsce macie możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym: zapraszam wszystkich chętnych – chłopców i dziewczęta – na zajęcia SKS piłka nożna + kurs sędziowski.

Dzięki takiemu połączeniu będziecie mieli okazję nie tylko pograć w piłkę, ale także przy okazji zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by zostać sędzią piłkarskim.

Zajęcia są przeznaczone jedynie dla uczniów naszej szkoły i są oczywiście bezpłatne – to jedyna możliwość, aby ukończyć kurs sędziowski i zostać sędzią piłkarskim całkowicie za darmo.

Po ukończeniu kursu staniecie się prawdziwymi arbitrami w Kolegium Sędziów Wrocław i będziecie mogli sędziować mecze piłkarskie. To świetny sposób na zarabianie będąc jeszcze uczniami czy później studentami, ponieważ mecze rozgrywane są przede wszystkim w weekendy – zatem nie kolidują z nauką i tygodniowymi obowiązkami.

Zajęcia odbywać się będą w środy, w godzinach 15:30-17:00 w LO V. Będą składały się z części teoretycznej oraz praktycznej – podczas gry w piłkę nożną.

Zapisy prowadzone są do piątku, 17 września w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego, przez pana Adama Karasewicza.

Serdecznie zapraszam,

Adam Karasewicz