Wyniki rekrutacji do działań w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Znamy już wyniki rekrutacji do działań w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” „Zyskasz więcej, zużywając (i kupując) mniej! Czyli jak byś racjonalnym, świadomym i odpowiedzialnym konsumentem w XXI wieku”

W procesie rekrutacyjnym wzięło udział niemal siedemdziesięciu uczniów. Komisja rekrutacyjna wyłoniła dzisiaj piętnastu uczniów, którzy wezmą udział w projekcie. Ponadto, dwoje uczniów zostało wpisanych na listę rezerwową. Cała siedemnastka weźmie udział we wspaniałych warsztatach przygotowujących do mobilności.
Zakwalifikowani do programu uczestnicy zostaną poinformowani o wyniku indywidualnie w drodze mailowej. Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Jeśli tym razem Wam się nie udało, nie przejmujcie się! Przed Wami kolejne podobne działania! Do zobaczenia w kolejnych projektach!

Obrazek tytułowy: Warren Kenneth de Souza on Unsplash