Wspaniały jubileusz 75-lecia “Piątki”

W piątek 27 października na Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego Teatru Polskiego we Wrocławiu odbyła się wspaniała uroczystość z okazji jubileuszu 75-lecia Naszego Liceum. Uroczystość była też zwieńczeniem kilkutygodniowych obchodów jubileuszu, realizowanych w murach szkoły na ul. Kuronia, jak i poza nim.

Zachęcamy do lektury artykułu Uroczystość 75-lecia LO nr V we Wrocławiu (www.wroclaw.pl) autorstwa Pani Pauliny Falkiewicz oraz do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tomasza Hołoda dostępnej w powyższym artykule.

Niektóre fotografie Pana Hołoda oraz Pana Mikołaja Pływacza z Teatru Polskiego znajdziecie także w poniższej galerii, podsumowującej szkolne i pozaszkolne wydarzenia jubileuszowe.