Wspaniałe trzy dni klasy 3A

18 kwietnia 2023 roku klasa 3A wybrała się na trzydniową wycieczkę szkolną. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili zamek w Malborku, uznawany za największą gotycką budowlę na świecie. Wieczór urozmaicił spacer na plażę w Kątach Rybackich, w których znajdowała się baza noclegowa. Dwa kolejne dni poświęcono na zwiedzanie Gdańska, gdzie młodzież mogła zobaczyć starówkę wraz z pomnikiem Neptuna, Piwnicę Romańską, Bazylikę katedralną Najświętszej Marii Panny oraz wystawę w Muzeum II Wojny Światowej. Na sam koniec wyjazdu odbył się rejs na Westerplatte, umilony śpiewaniem szant. Uczniowie wrócili zmęczeni, lecz ze wspaniałymi wspomnieniami.

Na zdjęciach: klasa 3a z nauczycielkami na Westerplatte, zamek w Malborku, plaża w Kątach Rybackich o zmroku, fontanna Neptuna w Gdańsku, widok na Długie Pobrzeże z pokładu galeonu “Lew”, Piwnica Romańska.

Zdjęcia (poza pierwszym, wykonanym przez anonimowego przechodnia) autorstwa EPC.