Uczniowie LO nr V bezkonkurencyjni w Wielkim Teście Wiedzy o Klimacie

W dniu 8 listopada jedenastu uczniów Liceum Ogólnokształcącego Nr V wzięło udział w II edycji Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie organizowanego przez Gazetę Wyborczą oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Punktualnie o godzinie 10.30 w Auli Jana Pawła II UPWr nasi reprezentanci przystąpili do testu, który odbywał się równolegle w sześciu polskich miastach. Wśród 108 uczestników wrocławskiego testu bezkonkurencyjni okazali się “Piątkowicze”

Zwycięzcą testu został Igor Nowak (2e), drugie miejsce zajęła Marlena Stępkowska (4e) a trzecie Franciszek Modrzyk (2e)

Oprócz zwycięzców w Teście udział wzięli: Julia Olearnik, Julia Masternak, Kacper Spytek, Piotr Skupnik, Piotr Stryjewski (wszyscy 2e) oraz Michał Piotrowski (3b), Julia Słomczyńska i Paweł Kowalczyk (3c)

Opiekunem drużyny jest nauczycielka geografii Paulina Kamińska-Klimek.

Relacja dostępna jest na stronie Gazety Wyborczej: https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,30380323,uczniowie-napisali-wielki-test-wiedzy-o-klimacie-trzymamy.html

GRATULUJEMY!

Autor wpisu: Paulina Kamińska-Klimek