Sprawdzian kompetencji językowych 04.08.2023 – termin publikacji listy kandydatów z pozytywnym wynikiem ze sprawdzianu oraz termin wglądu do sprawdzianu.

1. Zakodowana lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu zostanie opublikowana tego samego dnia, 04.08.2023, nie wcześniej niż o godzinie 15.00.
  2. Informujemy, że wgląd do poprawionych kart odpowiedzi sprawdzianu kompetencji językowych z języka angielskiego do oddziału międzynarodowego będzie możliwy tego samego dnia – 04 sierpnia 2023 r. w godzinach 16.00-16.30, w sali 17 (wejście do szkoły od strony ul. Ślężnej kub parkingu szkoły). Zainteresowani kandydaci lub ich rodzice proszeni są o okazanie dowodu tożsamości przed dokonaniem wglądu oraz zapoznaniem się z zasadami wglądu do sprawdzianu.
  3. Zaświadczenia o wyniku sprawdzianu będzie można odebrać w sekretariacie uczniowskim lub podczas wglądu.

ZASADY WGLĄDU DO SPRAWDZIANU