LO Nr V nominowane do udziału w programie edukacyjno-społecznym “Sztafeta Dobrych Relacji”.

Z ogromną radością informujemy, że jako jedna z trzech wrocławskich szkół rozpoczynamy “Sztafetę Dobrych Relacji”, której organizatorem jest Miasto Wrocław – Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Sztafeta jest częścią kampanii miejskiej: 2022 Rokiem Dobrych Relacji. Wrocław Przeciw Samotności. Działanie ma na celu budowanie dobrych relacji i przeciwdziałanie samotności poprzez wspieranie życzliwości, empatii, współpracy, dialogu, wzajemnego szacunku w środowisku szkolnym.

Więcej informacji znajdziecie w specjalnie przygotowanej prezentacji.

21 pażdziernika na konferencji “Forum Dobrych Relacji” LO nr V reprezentowała klasa 1MYP1, która wzięła również udział w świetnych warsztatach Siła różnorodności i integracji. Młodzi Trenerzy Różnorodności dla młodzieży z wrocławskich szkół.

Przez najbliższe tygodnie czeka nas mnóstwo pracy i dobrej zabawy 🙂 Mamy też nadzieję, że do tej inicjatywy włączy się cała szkolna społeczność!