Dodatkowe postępowanie kwalifikacyjne do klasy 1IB-DP/ 1IB-DP – Additional recruitment procedure

Informacja o sposobie organizacji egzaminów

(English version below)

Egzamin z języka angielskiego

termin: 23 sierpnia 2022 r. (wtorek), godzina 9:00

miejsce: siedziba Liceum Ogólnokształcącego nr V, sala 200 (II piętro)

Kandydaci zobowiązani są do stawienia się w miejscu egzaminu o godz. 8.45.

Kandydaci muszą posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem oraz pióro lub długopis z czarnym atramentem/tuszem. Do sali egzaminacyjnej można również wnieść małą butelkę wody (max. 500 ml).

Egzamin z matematyki

24 sierpnia 2022 r. (środa), godzina 9:00

siedziba Liceum Ogólnokształcącego nr V, sala 200 (II piętro)

Kandydaci zobowiązani są do stawienia się w miejscu egzaminu o godz. 8.45.Kandydaci muszą posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem oraz pióro lub długopis z czarnym atramentem/tuszem, linijkę, cyrkiel i kalkulator prosty. Do sali egzaminacyjnej można również wnieść małą butelkę wody (max. 500 ml).

Exam in English

time: 23 August 2022 (Tuesday), 9.00 a.m. CET

place: High School No. V, room 200, 2nd floor

The candidates are requested to arrive at 8.45 a.m. CET.

The candidates must provide photographic ID. The candidates must have a pen with black ink. They are allowed to take a small bottle of water (max. 500 ml).

Exam in Mathematics

time: 24 August 2022 (Wednesday), 9.00 a.m. CET

place: High School No. V, room 200, 2nd floor

The candidates are requested to arrive at 8.45 a.m. CET.

The candidates must provide photographic ID. The candidates must have a pen with black ink, ruler, compass, simple calculator. They are allowed to take a small bottle of water (max. 500 ml).