Wyniki Konkursu Union Jack Contest+

Za nami tegoroczny Finał Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Ósmoklasistów UNION JACK CONTEST +. O tytuł Laureata walczyła dziesiątka ósmoklasistów ze szkół podstawowych w Jeleniej Górze, Tyńcu Małym, Wysokiej oraz Wrocławia. Zmagania Finalistów oceniało jury w składzie: p. Anna Pasternak z Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli , p. Wojciech Milczarski z Instytutu Filologii Angielskiej UWr oraz p. Anna Zamaro z  LO nr V. Po bardzo wyrównanej rywalizacji, Jury wyłoniło trójkę zwycięzców.

Laureatami XIV Konkursu Języka Angielskiego Union Jack Contest + zostali:

Wiktoria Gawryszczak ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej

Aniela Hoc ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek

Szymon Postlethwhite ze Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym.

Laureaci oraz pozostali Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Departament Edukacji Miasta Wrocław, Liceum Ogólnokształcące nr V oraz wydawnictwa: Oxford University Press, Pearson i Macmillan.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim Finalistom dziękujemy za wspaniały pokaz wiedzy i pasji!