Uczniowie V LO laureatami konkursu “Dzieli nas pół wieku”

Z wielką radością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XV edycji konkursu na portret osoby starszej “Dzieli nas pół wieku”!

Miejsca na podium przedstawiają się następująco:

W kategorii “Praca literacka” miejsce pierwsze zdobyła uczennica klasy 1MYP1 Maja Musiałowicz, miejsce trzecie zdobył Jakub Poźniak z klasy 2a.

W kategorii “Praca plastyczna – młodzież” miejsca pierwsze przyznano ex aequo czwórce uczniów, w tym dwójce z naszego liceum: Kai Longawie z klasy 2 MYP42 oraz Zofii Sobczak z klasy 1 MYP1!

W kategorii “Portret fotograficzny” bezkonkurencyjna okazała się natomiast uczennica klasy 2 MYP42 Anastazja Mitas

Opiekunkami konkursu w naszej szkole były: Anna Tracz-Molasy (klasa 2a, 2 MYP42) oraz Monika Baranowska (1MYP1). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Informacje o wszystkich laureatach znajdują się na stronie Organizatora – XII LO we Wrocławiu.

O tutaj pełna prezentacja wyróżnionych:

Okładka posta: Obraz StockSnap z Pixabay