Podaruj swoje 1,5% na rzecz Fundacji

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Szkoły

Chciałbym poinformować Was, że możecie wesprzeć naszą szkołę, przekazując 1,5% podatku na rzecz Fundacji dla Liceum Ogólnokształcącego nr V im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu. To doskonała okazja, aby wspomóc rozwijanie edukacyjnych możliwości naszych uczniów.

Działamy na rzecz dostarczania wysokiej jakości edukacji, rozwijania pasji i talentów młodzieży oraz tworzenia inspirującego środowiska nauki. Wasza darowizna w postaci 1,5% podatku pomoże nam w zrealizowaniu różnorodnych projektów, zakupie nowoczesnego wyposażenia oraz wspieraniu inicjatyw kulturalnych i sportowych naszej szkoły.

Prosimy o wsparcie naszej misji poprzez wpisanie numeru KRS: 0000297369 Fundacji dla Liceum Ogólnokształcącego nr V podczas rozliczania PIT. To prosta czynność, a jej skutki będą ogromne dla rozwoju edukacyjnego naszych uczniów.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Wasza pomoc sprawi, że Liceum Ogólnokształcące nr V stanie się jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju.

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Z wyrazami szacunku,
Damian Matuszak