Olimpiada Geograficzna – 3 uczniów LO nr V z szansą na awans do etapu centralnego

Gratulacje dla sześciorga uczniów: Michała Miękusa (1e), Igora Nowaka (2f), Kajetana Szechińskiego (2myp4), Natalii Parcheniak (3e), Antoniny Kwiatkowskiej (3DP2) i Wojciecha Kaczkowskiego (4f) zakwalifikowanych do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej. Uczniowie uczestniczyli w eliminacjach okręgowych Olimpiady Geograficznej, w dniach 10-11 lutego w Jeleniej Górze.

W pisemnej i ustnej rywalizacji (trzyczęściowy test, quiz i odpowiedź przed komisją) na 90 startujących, troje zajęło punktowane miejsca: Igor Nowak – 5. miejsce, Wojciech Kaczkowski – 20. i Antonina Kwiatkowska 3DP2 – 25. miejsce.

Czekamy teraz na ostatnią “część” eliminacji – informację o zakwalifikowaniu do finału – etapu centralnego.