Lepiej jem, lepiej żyję! – spotkanie z dietetyczkami!

W poniedziałek 20 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z dietetyczkami organizowanym w ramach szkolnego projektu EKO LOV-e: Lepiej jem, lepiej żyję! – wydarzenie kampanii #VivaZdrowie.

Po prelekcji uczniowie mogli skorzystać również z indywidualnych konsultacji z prowadzącymi.

Wszystkie materiały dostępne są na stronie: https://zdrowie.viva.org.pl/

Prowadzący:

mgr Natalia Gołyska: psychodietetyczka, koordynatorka kampanii Viva Zdrowie w Fundacji Viva! Współautorka e-booków, prelegentka, autorka artykułów żywieniowych w magazynie VEGE. Specjalizuje się w dietach roślinnych oraz dietoterapii migreny.

mgr Małgorzata Ziemba: dietetyczka kliniczna w “Twój przepis na zdrowie”. Autorka artykułów, prelegentka. Specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy, chorób autoimmunologicznych i chorób przewodu pokarmowego.

Serdecznie dziękujemy gościom prowadzącym spotkanie!

Oby jak najwięcej takich wydarzeń!

Galeria zdjęć: prowadzące warsztaty oraz Pani Ewa Madalińska – koordynatorka inicjatywy EKO.LOVe, uczestnicy słuchający prelekcji i podczas zapoznawania się z materiałami edukacyjnymi.