Co nowego w Erasmusie+?

Drodzy sympatycy Erasmusa!

Zgodnie z decyzjami podjętymi przez koordynatorów projektu Erasmus+, w pierwszym tygodniu po feriach, tj. 14- 18 lutego 2022r. młodzież z naszej szkoły, pod opieką nauczycieli, będzie uczestniczyła w działaniach projektowych przygotowanych przez partnerów z Rumunii.
Ze względu na bardzo trudną sytuację epidemiczną, spotkania będą miały charakter mobilności wirtualnej na terenie naszej szkoły.
Wszystkim uczestnikom życzymy ciekawych doświadczeń, nowych znajomości i dobrze spędzonego czasu.

Przypominam, że tematem naszego całego projektu jest: Totalitarian Past, Democratic Present- Lessons for Our Future, a temat zbliżającego się spotkania to: Impact of totalitarian regimes on people’s individual life.

Koordynator i zespół Erasmusa+