Wykaz konsultacji dla rodziców Liceum Ogólnokształcącego nr V we Wrocławiu

Prosimy o wcześniejszy kontakt z danym nauczycielem (Vulcan, e-mail).

Nazwisko i imię nauczycielaKonsultacje dla rodziców
Anklewicz AleksandraŚroda 10:50 ­– 11:35
Baranowska MonikaŚroda 10:50 – 11:35
Bąkowska-Wołyczko Małgorzata                      Środa 10:00 – 11:30
Bednarek TomaszPoniedziałek 12:55 – 13:40                   
Buczak NataliaŚroda 8:00 – 8:45
Chajec AngelikaŚroda 12:40 – 13:40
Cieśla MagdalenaWtorek 15:40 – 16:25
Ciężkowska-Gajda DorotaPoniedziałek 12:35 – 13:20
Czerkas BartłomiejCzwartek 14:45 – 15:30
Czuszkiewicz BarbaraWtorek 10:00 – 11:00
Dąbrowska-Powązka AnnaWtorek, Środa 9:00 – 13:00
Czwartek 9:00 – 12:00
Domatowicz DorotaŚroda 14:45 – 15:30
Drużycka KatarzynaŚroda 15:30 – 16:15
Durska RenataŚroda 11:55 – 12:40
Dziurowski LeszekPoniedziałek 15:30 – 16:30
Figiel WiktorCzwartek 12:45 – 13:30
Gajlewicz JoannaPoniedziałek 11:55 – 12:40
Hodera KatarzynaPoniedziałek
Piątek  12:00 – 14:00
Iwaniuk ŁukaszPoniedziałek 15:40 – 16.25
Jarosz AgnieszkaPoniedziałek 17:00 – 18:00
Jędrzejczyk MalwinaPiątek  15:00 – 16:00
Karasewicz AdamPoniedziałek 9:50 – 10:35
Kastelik HubertPiątek 8:50 – 9:40
Kępska AnnaŚroda 8:55 – 9:40
Kluszczyńska KingaWtorek 9:50 – 10:35
Knauber AnnaCzwartek 16:00 – 17:00
Koziara MarzenaŚroda 18:00 – 19:00
Krakowska MagdalenaPiątek 13:50 – 14:35
Kucharska AnnaCzwartek 10:50 – 11:35
Kuźmicka-Mazurek MariolaŚroda 14:00 – 16:00
Lazar MirosławaWtorek 15:45– 16:30
Lenart SandraŚroda 17:30 – 18:30
Lewowicki MaciejCzwartek 16:30 – 17:15
Lisiecka KatarzynaCzwartek 12:55 – 13:40
Łuczak MarzenaWtorek 16:30 – 17:30
Madalińska EwaPoniedziałek 12:00 – 12:45
Majewska BożenaCzwartek 10:40 – 11:25
Malina ArturPiątek  15:40 – 16:25
Manasterska BarbaraPiątek 15:40 – 16:25
Matuszak DamianPoniedziałek 11:30 – 12:30.
Mazurek-Przybylska BeataPoniedziałek 9:50 – 10:35
Michalik KrzysztofWtorek 14:00 – 14:45
Mikołajko MichałPoniedziałek 16:15 – 17:00
Miller MartaPiątek 8:45 – 9:30
Mularczyk-Sawicka KarinaŚroda 7:20 – 8:00
Niczyj MagdalenaŚroda 11:35 – 12:20
Nowak EwaWtorek 16:30 – 17:30
Nowak MagdalenaCzwartek 12:55 – 13:40
Nowicka ElżbietaŚroda 18:00 – 18:45
Nowostawska JoannaPiątek 8:55 – 9:40
Olkiewicz BożenaPoniedziałek 14:45 – 15:30
Omelan AdamPoniedziałek 15:15 – 16:00
Pawlak RyszardWtorek 8:45 – 9:15
Pichur-Mitas JoannaCzwartek 10:50 – 11:35
Pierścionek-Olszewska AgnieszkaPiątek 12:00 – 12:45
Pietraszek KarolinaPiątek  9:50 – 10:35
Platje JuliaCzwartek 16:25 – 17:10
Popławska-Cibicka ElżbietaPoniedziałek 8:55 – 9:40
Rabiega AnnaPoniedziałek 15:00 – 15:45
Raczyńska IzabelaCzwartek 17:00 – 17:45
Reinhard EdytaWtorek 13:50 – 14:35
Sławomirska HalinaCzwartek 8:55 – 9:40
Srokowska-Pawelska ElżbietaCodziennie, w godzinach pracy szkoły
Staśkiewicz KarolWtorek 14:00 – 14:45
Stojek-Sawicka KarolinaCzwartek 12:50 – 13:35
Suseł GrzegorzWtorek 11:55 – 12:40
Tracz-Molasy AnnaPoniedziałek 19:00 – 19:45
Widawska GrażynaŚroda 12:00 – 12:45
Wojaczyński JacekŚroda 10:30 – 11:30
Wojczyńska AnnaWtorek 13:45 – 14:30
Zakrzewska DanutaPoniedziałek 16:30 – 17:15
Zamaro AnnaŚroda 14:00 – 15.00