W dotychczasowej historii szkoły siedmioro absolwentów programu uzyskało na egzaminie maturalnym maksymalną liczbę punktów (45 punktów)

Są to:

Aleksandra Targońska (1999),

Anna Jeleń (2004),

Agnieszka Grossman (2006),

Miłosz Morgut (2008),

Patrycja Stal (2009),

Marta Wróblewska (2017),

Karolina Wieczorek (2019)

 

Poniżej absolwenci, którzy osiągnęli na egzaminie co najmniej 40 punktów:

  • 2020
    Maja Beck, Anna Gołuńska, Natalia Jaromin, Magdalena Lechowska, Anna Lewicka, Barbara Pruszyńska, Natasza Rybacka, Krzysztof Sawicki, Maja Skuza, Filip Trojan, Mateusz Wiewiórski, Magdalena Wyderka, Emilia Zwierzchowska
  • 2019
    Mikołaj Gierak, Maria Jeleń, Aleksandra Makowiecka, Bartosz Muszkat, Natalia Penar, Marta Rosseger, Julia Siembiga, Jakub Sobieraj, Anna Terlecka
  • 2018
    Anna Bardowska, Michał Bazan, Klaudia Boksa, Łukasz Fiszer, Aleksandra Grzegorczyk, Sonia Jakubiak, Szymon Jeżewski, Justyna Karbowiak, Sara Kotulska, Aleksandra Omiecińska, Przemysław Paździerkiewicz, Julia Pieniążek, Konrad Pijanowski, Łukasz Szuflicki, Patrycja Szymańska
  • 2017
    Zuzanna Kierwiak, Jagoda Kochan, Dominika Opala, Ewa Roztocka, Hannah Smith, Marta Wróblewska
  • 2016
    Andrzej Brański, Agnieszka Faryś, Nicole Ferguson, Agnieszka Jurkowicz, Zuzanna Lewandowska, Mikołaj Metelski, Sabina Łuszczak, Wiktor Różański, Katarzyna Sokołowska, Agnieszka Stefanowicz, Anna Woźniak
  • 2015
    Monika Marć, Anna Śliwa
  • 2014
    Aleksander Janczewski, Patrycja Radziwon, Martyna Rakowska, Agata Zdanowicz, Róża Zwolska
  • 2013
    Agata Berezowska, Anna Dopierała, Anna Grudzień, Hyewon Kim, Filip Pawlik, Urszula Szydełko, Tymoteusz Turlejski
  • 2012
    Maciej Jurkowicz, Katarzyna Kabycz, Katarzyna Kessler, Bożena Lipska, Wojciech Markowski, Małgorzata Statkiewicz, Marta Wachtl
  • 2011
    Michał Kamiński, Ewa Muszyńska, Dawid Sawicki, Agata Zalewska
  • 2010
    Chloe Denis, Beata Druszcz, Alicja Laszczyńska, Agnieszka Pęczuła, Paulina Ptaszyńska, Dominika Szuba, Katarzyna Tomska, Bartosz Woźniak
  • 2009
    Anna Kauza, Paulina Skorupa, Patrycja Stal, Katarzyna Szubert
  • 2008
    Olga Chrobak, Paulina Dominik, Miłosz Morgut, Rafael Palluch, Aleksandra Radzioch, Łukasz Rupniewski, Monika Rześniowiecka, Joanna Siwonia, Urszula Stec, Anna Śliwa, Monika Woś, Agnieszka Zalewska, Magda Żurkowska
  • 2007
    Andrzej Dziadkowiec, Magdalena Janecka, Natalia Kubik, Ida Różanowska, Joanna Różniak
  • 2006
    Gaweł Adamek, Agnieszka Grossman, Ewa Iwaszuk, Joanna Jankowska, Olga Kohut, Maria Kozłowska, Jan Kręcicki, Tadeusz Kurpaski, Sebastian Markiewicz, Maciej Modzel, Jacek Musialski, Karina Rudzińska, Krzysztof Zuber
  • 2005
    Martyna Drwal, Anette Elliot-Hogg, Magdalena Kolanko, Katarzyna Krysiak, Magdalena Rossmann, Wojciech Szlachta, Żanna Szlachta
  • 2004
    Agnieszka Abec, Marta Bogdan, Jarosław Chołodecki, Anna Czajkowska, Paulina Drzewińska, Natalia Ferens, Małgorzata Kot, Agnieszka Łątka, Jagoda Sumicka, Magdalena Watras
  • 2003
    Dorota Machaj, Gaspar Kot
  • 2002
    Maja Głuśniewska, Adrianna Jaworska, Barbara Kurowska, Magdalena Skorupa
  • 2001
    Robert Stachowiak, Anna Wójcik
  • 2000
    Xenia Iwaszko
  • 1999
    Małgorzata Eichler, Krzysztof Kajetanowicz, Anna Kuźnicka, Aleksandra Targońska, Ewa Więcko, Błażej Żak