Dyrektor:

Mariola Kuźmicka-Mazurek

Wicedyrektor ds. dydaktycznych:

Marzena Koziara

Wicedyrektor ds. wychowawczych:

Katarzyna Hodera

Koordynatorzy Programu IB:

Barbara Czuszkiewicz

Wiktor Figiel

Zespół pedagogów:

Anna Dąbrowska-Powązka

Marzena Łuczak

Psycholog:

Elżbieta Srokowska-Pawelska

Biblioteka:

Henryka Jankowska

Tamara Źrały

Przedmioty

Biologia:

Angelika Chajec

Łukasz Iwaniuk

Mariola Kuźmicka-Mazurek

Mirosława Lazar

Julia Platje

Halina Sławomirska

Chemia:

Angelika Chajec

Joanna Pichur-Mitas

Agnieszka Pierścionek-Olszewska

Karolina Pietraszek

Jacek Wojaczyński

Creativity, activity, service

Barbara Czuszkiewicz

Wiktor Figiel

Anna Wojczyńska

Edukacja dla bezpieczeństwa / Ratownictwo przedmedyczne:

Paulina Kamińska-Klimek

Sandra Lenart

Marta Miller

Ekonomia:

Magdalena Krakowska

Anna Rabiega

Etyka:

Monika Baranowska

Fizyka:

Natalia Buczak

Katarzyna Drużycka

Karina Mularczyk-Sawicka

Geografia:

Paulina Kamińska-Klimek

Magdalena Krakowska

Ryszard Pawlak

Historia:

Malwina Jędrzejczyk

Maciej Lewowicki

Magdalena Niczyj

Karolina Stojek-Sawicka

Informatyka / technologia informacyjna:

Natalia Buczak

Magdalena Cieśla

Katarzyna Drużycka

Kinga Kluszczyńska

Język angielski:

Aleksandra Anklewicz

Tomasz Bednarek

Dorota Ciężkowska-Gajda

Joanna Gajlewicz

Agnieszka Jarosz

Anna Kępska

Anna Kucharska

Beata Mazurek-Przybylska

Grzegorz Suseł

Anna Zamaro

Język francuski:

Joanna Nowostawska

Język hiszpański:

Agnieszka Jarosz

Hubert Kastelik

Barbara Manasterska

Język niemiecki:

Renata Durska

Katarzyna Lisiecka

Język polski:

Małgorzata Bąkowska-Wełyczko

Anna Knauber

Ewa Madalińska

Elżbieta Popławska-Cibicka

Edyta Reinhard

Anna Tracz-Molasy

Anna Wojczyńska

Język rosyjski:

Malwina Jędrzejczyk

Język włoski:

Marzena Łuczak

Logika / Filozofia:

Monika Baranowska

Matematyka:

Bartłomiej Czerkas

Artur Malina

Damian Matuszak

Krzysztof Michalik

Olga Mikołajczyk-Łado

Elżbieta Nowicka

Bożena Olkiewicz

Izabela Raczyńska

Karol Staśkiewicz

Danuta Zakrzewska

Podstawy przedsiębiorczości:

Monika Baranowska

Marzena Koziara

Ewa Nowak

Psychologia:

Grażyna Widawska

Religia:

Bożena Majewska

Theory of knowledge

Wiktor Figiel

Joanna Gajlewicz

Wiedza o społeczeństwie:

Maciej Lewowicki

Magdalena Nowak

Wychowanie fizyczne:

Dorota Domatowicz

Leszek Dziurowski

Adam Karasewicz

Sandra Lenart

Michał Mikołajko

Marta Miller

Adam Omelan