Wykaz konsultacji dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr V we Wrocławiu

Prosimy o wcześniejszy kontakt z danym nauczycielem (Vulcan, e-mail).

Nazwisko i imię nauczycielaKonsultacje dla uczniów
Anklewicz AleksandraCzwartek 9:50 – 10:35
Baranowska MonikaCzwartek 9:50 – 10.35
Bąkowska-Wołyczko Małgorzata Środa 10:00 – 11:30
Bednarek TomaszPoniedziałek 11:55 – 12:40           
Buczak NataliaPoniedziałek 15:00 – 15:45
Chajec AngelikaPoniedziałek 8:00 – 9:00
Cieśla MagdalenaWtorek 14.40 – 15.30
Ciężkowska-Gajda DorotaCzwartek 11:55 – 12:40
Czerkas BartłomiejPiątek 15:45 – 16:30
Czuszkiewicz BarbaraWtorek 9:00 – 10:00
Dąbrowska-Powązka AnnaWtorek, Środa 9:00 – 13:00
Czwartek 9:00 – 12:00
Domatowicz DorotaWtorek 14:45 – 15:30
Drużycka KatarzynaWtorek 15:30 – 16:15
Durska RenataPoniedziałek 10:50 – 11:35
Dziurowski LeszekCzwartek 15:30 – 16:30
Figiel WiktorCzwartek 11:50 – 12.35
Gajlewicz JoannaCzwartek 12:55 – 13:40
Hodera KatarzynaPoniedziałek
Piątek  12:00 – 14:00
Iwaniuk ŁukaszŚroda 15:40 – 16:25
Jarosz AgnieszkaPoniedziałek 16:00 – 17:00
Jędrzejczyk MalwinaPiątek 16:00 – 17:00
Karasewicz AdamPoniedziałek 14:45 – 15:30
Kastelik HubertCzwartek 9:45 – 10:30
Kępska AnnaWtorek 15:30 – 16:15
Kluszczyńska KingaWtorek 11:55 – 12:40
Knauber AnnaCzwartek 15:00 – 16:00
Koziara MarzenaCzwartek 16:30 – 17:30
Krakowska MagdalenaPiątek 13:50 – 14:35
Kucharska AnnaPiątek  8:55 – 9:40
Kuźmicka-Mazurek MariolaŚroda 14:00 – 16:00
Lazar MirosławaWtorek 15:00 – 15:45
Lenart SandraCzwartek 17:30 – 18:30
Lewowicki MaciejPiątek 16:00 – 16:45
Lisiecka KatarzynaPiątek 15:40 – 16:25
Łuczak MarzenaWtorek 7:10 – 7:55
Madalińska EwaPoniedziałek 12:00 – 12:45
Majewska BożenaCzwartek 9:50 – 10:35
Malina ArturPoniedziałek 15:40 – 16:25
Manasterska BarbaraŚroda 14:45 – 15:30
Matuszak DamianPoniedziałek 8:00 – 9:00
Mazurek-Przybylska BeataCzwartek 13.45 – 14.30
Michalik KrzysztofCzwartek 14:00 – 14:45
Mikołajko MichałPoniedziałek 17:00 – 17:45
Miller MartaWtorek 14:35 -– 15:20
Mularczyk-Sawicka KarinaŚroda 7:20 – 8:00
Niczyj MagdalenaŚroda 8:45 – 9:30
Nowak EwaWtorek 15:30 – 16:30
Nowak MagdalenaŚroda 10:50 – 11:35
Nowicka ElżbietaŚroda 16:00 – 16:45
Nowostawska JoannaPoniedziałek 9:50 – 10:35
Olkiewicz BożenaPoniedziałek 13:50-14:35
Omelan AdamPoniedziałek 14:30 – 15:15
Pawlak Ryszardczwartek 16:30 – 17:00
Pichur-Mitas JoannaWtorek 8:55 – 9:40
Pierścionek-Olszewska AgnieszkaPoniedziałek 16:00 – 16:45
Pietraszek KarolinaCzwartek 11:55 – 12:40
Platje JuliaCzwartek 15:40 – 16:25
Popławska-Cibicka ElżbietaWtorek 14:45 – 15:30
Rabiega AnnaPoniedziałek 15:00 – 15:45
Raczyńska IzabelaPoniedziałek 16:00 – 16:45
Reinhard EdytaWtorek 15:40 – 16:25
Sławomirska HalinaWtorek 14:45 – 15:30
Srokowska-Pawelska ElżbietaCodziennie, w godzinach pracy szkoły
Staśkiewicz KarolWtorek 8:00 – 8:45
Stojek-Sawicka KarolinaCzwartek 12:50 – 13:35
Suseł GrzegorzWtorek 11:55 – 12:40
Tracz-Molasy AnnaPoniedziałek 14:45 – 15:30
Widawska GrażynaŚroda 16:20 – 17:05
Wojaczyński JacekŚroda 10:30 – 11:30
Wojczyńska AnnaWtorek 12:55 – 13:40
Zakrzewska DanutaPoniedziałek 15:40 – 16:25
Zamaro AnnaWtorek godz.14:00 – 15:00