Sukces naszych pływaków

wiktor Odsłony: 398

4. marca reprezentacja naszej szkoły brała udział w Finałach Wrocławskiej Licealiady w pływaniu, które odbyły się na pływalni Orbita. Udało nam się zająć 7 miejsce w klasyfikacji szkół.

Indywidualnie, uczennica naszej szkoły zajęła 3. miejsce na 100m stylem dowolnym. W rywalizacji chłopców, nasz uczeń zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym.

Sukces naszych narciarzy!

wiktor Odsłony: 394

W dniu 18.02.2019 r. w Lądku Zdroju odbyły się Finały Dolnośląskie w narciarstwie alpejskim licealistów. Najlepszą drużyną męską okazała się reprezentacja LO nr V !!!
Dodatkowo uczeń naszej szkoły zajął II miejsce indywidualnie!
Gratulujemy!
Opiekunem reprezentacji była pani Dorota Domatowicz.

Koszykówka dziewcząt

wiktor Odsłony: 858

Reprezentacja dziewcząt w koszykówce zakończyła tegoroczne rozgrywki z bilansem jednego zwycięstwa i jednej porażki.

W pierwszym meczu wysoko (przewagą 17 punktów) wygraliśmy z Zespołem Szkół Ekonomiczno Administracyjnych.
Niestety, w drugim pojedynku musieliśmy uznać wyższość drużyny z VIII Liceum i ostatecznie zajęliśmy 2. miejsce.

W minionym sezonie reprezentowały Nas: Sara Pająk, Anna Fall, Ola Mruk, Kasia Warwas, Wiktoria Rutkowska, Elżbieta Ślęczer, Zosia Łuczyńska, Ola Kawalec, Ania Suleyman, Kamila Kwiatek.

Opiekun: Adam Omelan

Sukces naszych tenistek!

wiktor Odsłony: 390

W turnieju eliminacyjnym w strefie Centrum nasze tenisistki zajęły pierwsze miejsce i awansowały do Finałów Wrocławia !

Gratulujemy !!!

Opiekunem reprezentacji dziewcząt jest p. Adam Omelan.

Wizyta kadry Polski

wiktor Odsłony: 679

W listopadzie Naszą szkołę odwiedzili zawodnicy kadry Polski w Lacross. Nasza młodzież miała szansę sprawdzić się w tej niszowej w Polsce dyscyplinie, łącznie odbyło się 7 prelekcji. Popularnych „Kosynierów” wspierał podczas prowadzenia zajęć amerykański trener Billy McNamara.