Konsultacje dla maturzystów

Drukuj
Kategoria: Inne
Opublikowano
WF Odsłony: 252

Konsultacje dla rodziców

Drukuj
Kategoria: Inne
Opublikowano
WF Odsłony: 320

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji dla  rodziców

Anklewicz Aleksandra

czwartek 15:35 – 16:20

Baranowska Monika

poniedziałek 11:50 – 12:35

Bąkowska-Wełyczko Małgorzata

poniedziałek 12:45 – 13: 00

Bednarek Tomasz

poniedziałek 17:00-17:45

Buczak Natalia

środa 8:00 – 8:45

Chajec Angelika

poniedziałek 15:30-16:15

Cieśla Magdalena

wtorek 17:00 – 17:45

Ciężkowska-Gajda Dorota

środa 12:35-13:20

Czerkas Bartłomiej

środa 15:30-16:15

Czuszkiewicz Barbara

środa 8:55-9:40

Dąbrowska-Powązka Anna

wtorek, środa 9:00-13:00

czwartek 9:00-12:00

Domatowicz Dorota

wtorek 15:20 – 16:05

Domrat Danuta

środa  12:45 – 13:30

Drużycka Katarzyna

środa 16:00-17:00

Durska Renata

czwartek 8:00 – 8:45

Dziurowski Leszek

piątek 15:20 - 16:15

Figiel Wiktor

czwartek 12:45 – 13:30

Gajlewicz Joanna

poniedziałek 14:35 – 15:10

Hodera Katarzyna

poniedziałek – piątek  12:00 – 14:00

Jarosz-Prajzner Agnieszka

środa 17:00 – 17:45

Jędrzejczyk Malwina

poniedziałek 16:15-17:00

Karasewicz Adam

poniedziałek 9:50 – 10:25

Kępska Anna

poniedziałek 8:55-9:40

Kluszczyńska Kinga

czwartek 8:55 – 9:40

Knauber Anna

poniedziałek 17:00 – 17:45

Koziara Marzena

poniedziałek 17:00-18:00

Kucharska Anna

wtorek 9:50 -10:35

Kuźmicka-Mazurek Mariola

poniedziałek 14:00-14:45

Lazar Mirosława

środa 16:00-16:45

Lenart Sandra

wtorek 16:30- 17:15

Lewowicki Maciej

poniedziałek 16:45- 17:30

Lisiecka Katarzyna

poniedziałek 13:40 – 14:25

 

Łuczak Marzena

dydaktyka : wtorek 16:30-17:15

pedagogiczny:

wtorek 8:00- 13:00
czwartek 10:00 -13:00

Madalińska Ewa

wtorek 16:00-16:45

Majewska Bożena

poniedziałek 16:20-17:05

Malina Artur

czwartek 14:35-15:20

Manasterska Barbara

czwartek 15:30-16:15

Mazurek-Przybylska Beata

piątek 9:00-9:45

Michalik Krzysztof

wtorek 14:00-14:45

Mikołajczyk-Łado Olga

środa 15:30-16:15

Mikołajko Wiesław

poniedziałek 16:15-17:00

Miller Marta

środa 16:00-16:45

Niczyj Magdalena

środa 15:20-16:05

Nowak Ewa

piątek 9:00- 10:00

Nowak Magdalena

czwartek 12:00-12:45

Nowicka Elżbieta

środa 17:00 -17:45

Nowostawska Joanna

środa 8:00-8:45

Olkiewicz Bożena

środa 15:30 – 16:15

Omelan Adam

poniedziałek 15:15 - 16:00

Pawlak Ryszard

wtorek 8:55-9:40

Pierścionek-Olszewska Agnieszka

środa 12:45 -13:30

Pietraszek Karolina

piątek 11:50 – 12:35

Platje Julia

czwartek 16:25-17:10

Popławska-Cibicka Elżbieta

wtorek 18:00- 18:45

Rabiega Anna

poniedziałek 15:00 – 15:45

Raczyńska Izabela

piątek 17:00- 17:45.

Reinhard Edyta

środa 10:45-11:30

Sławomirska Halina

wtorek 10:45-11:30

Srokowska-Pawelska Elżbieta

pon – pt  9:00- 10:00

Staśkiewicz Karol

poniedziałek 11:50 -12:35

Stojek-Sawicka Karolina

środa 9:50 – 10:35

Szczepaniak Dobromiła

środa 14:00- 15:00

Tracz-Molasy Anna

poniedziałek 15:30 – 16:15

Widawska Grażyna

środa 12:00-12:45

Wiśniewska Anna

poniedziałek 17:00-18:00

Wojaczyński Jacek

wtorek 16:15-17:00

Wojczyńska Anna

wtorek 14:30-15:20

Zakrzewska Danuta

czwartek 8:55 - 9:40

Zamaro Anna

poniedziałek 15:00-15:45

Przetarg - zawiadomienie

Drukuj
Kategoria: Inne
Opublikowano
WF Odsłony: 334

Konsultacje zdalne dla uczniów

Drukuj
Kategoria: Inne
Opublikowano
WF Odsłony: 349

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji dla  uczniów

Anklewicz Aleksandra

wtorek 15:35-16:20

Baranowska Monika

środa 13:30-14:15

Bąkowska-Wełyczko Małgorzata

poniedziałek 15: 00-15:45

Bednarek Tomasz

poniedziałek 16:15-17:00

Buczak Natalia

poniedziałek 15:00-15:45

Chajec Angelika

poniedziałek 14:30 – 15:15

Cieśla Magdalena

wtorek 16:15-17:00

Ciężkowska-Gajda Dorota

poniedziałek 15:00 – 15:45

Czerkas Bartłomiej

środa  16:25-17:10

Czuszkiewicz Barbara

piątek 9:00-9:45

Dąbrowska-Powązka Anna

wtorek, środa 9:00-13:00

czwartek 9:00-12:00

Domatowicz Dorota

poniedziałek 15:20 – 16:05

Domrat Danuta

środa 13:30- 14:15

Drużycka Katarzyna

wtorek 16:00-17:00

Durska Renata

czwartek 9:50 – 10:35

Dziurowski Leszek

czwartek 15:20-16:15

Figiel Wiktor

czwartek 11:50 – 12.35

Gajlewicz Joanna

piątek 11:50-12:35

Hodera Katarzyna

poniedziałek – piątek  10:00 – 12:00

Jarosz-Prajzner Agnieszka

środa 16:00 – 16 : 45

Jędrzejczyk Malwina

poniedziałek 15:15 -16:00

Karasewicz Adam

wtorek 7:15 – 8:00

Kępska Anna

piątek 15:30 – 16:15

Kluszczyńska Kinga

Poniedziałek 13:40 – 14:25

Knauber Anna

poniedziałek 16:00-16:45

Koziara Marzena

poniedziałek 16:15-17:00

Kucharska Anna

wtorek 11:50 – 12:35

Kuźmicka-Mazurek Mariola

poniedziałek 15:00 – 15:45

Lazar Mirosława

środa 15:00-15:45

Lenart Sandra

poniedziałek 16:30-17:15.

Lewowicki Maciej

poniedziałek 16:00- 16:45

Lisiecka Katarzyna

wtorek 15:30-16:15

Łuczak Marzena

dydaktyka : wtorek 15:20-16:05

pedagogiczny:

wtorek 8:00- 13:00
czwartek 10:00 -13:00

Madalińska Ewa

poniedziałek 16:00- 16:45

Majewska Bożena

poniedziałek 10:45-11:30

Malina Artur

czwartek 13:40-14:25

Manasterska Barbara

wtorek 15:30-16:15

Mazurek-Przybylska Beata

piątek 8:00-8:45

Michalik Krzysztof

czwartek 14:00-14:45

Mikołajczyk-Łado Olga

wtorek 15:30 – 16:15

Mikołajko Wiesław

poniedziałek 17:00-17:45

Miller Marta

wtorek 15:25-16:10

Niczyj Magdalena

czwartek 13:30-14:15

Nowak Ewa

piątek 10:00- 11:00

Nowak Magdalena

środa 9:00 – 9:45

Nowicka Elżbieta

środa 16:00-17:45

Nowostawska Joanna

poniedziałek 8:00-8:45

Olkiewicz Bożena

poniedziałek 14:35 – 15:10

Omelan Adam

Poniedziałek 14:30 – 15:15

Pawlak Ryszard

środa 15:50-16:25

Pierścionek-Olszewska Agnieszka

poniedziałek 12:45-13:30

 

Pietraszek Karolina

środa 11:50 – 12:35

Platje Julia

środa 13:40 -  14:25

Popławska-Cibicka Elżbieta

czwartek 18:00-18:45

Rabiega Anna

poniedziałek 13:00-13:45

Raczyńska Izabela

poniedziałek 16:00-16:45

Reinhard Edyta

poniedziałek 15:30- 16:15

Sławomirska Halina

poniedziałek od 16.15 do 17.00

Srokowska-Pawelska Elżbieta

pon - pt 10:00- 15:00

Staśkiewicz Karol

poniedziałek  14:35 -15:20

Stojek-Sawicka Karolina

środa 8:55 – 9:40

Szczepaniak Dobromiła

środa 15:00- 16:00

Tracz-Molasy Anna

wtorek 15:30-16:15

Widawska Grażyna

Środa 16:20-17:05

Wiśniewska Anna

poniedziałek 16:00-17:00

Wojaczyński Jacek

wtorek 17:00-17:45

Wojczyńska Anna

poniedziałek 13:40-14:25

Zakrzewska Danuta

poniedziałek 8:00 – 8:45

Zamaro Anna

czwartek 15:00-15:45

Przetarg - usługi sprzątające (NOWE!)

Drukuj
Kategoria: Inne
Opublikowano
paula Odsłony: 6916

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu przy ul. Kuronia 14, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ.

 

1. Ogłoszenie o zamówieniu.

2. Formularze edytowalne - załączniki 1 - 6.

3. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SIWZ).

4. Wzór umowy - załącznik nr 7.

5. Załącznik do SWIZ - Tabele powierzchni.

6. Informacja z otwarcia ofert.