Konsultacje dla rodziców

Drukuj
Kategoria: Inne
Utworzono: 20 styczeń 2015
Super User

 

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

 

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINY

1.

Bąkowska-Wełyczko Małgorzata

środa

10.15-11.00

2.

Buczak Natalia

wtorek

8.25-9.10

3.

Cieśla Magdalena

środa

12.15-13.00

4.

Ciężkowska-Gajda Dorota

czwartek

9.20-10.05

5.

Czerkas Bartłomiej

czwartek

9.20-10.05

6.

Czuszkiewicz Barbara

środa

11.00-12.00

7.

Domatowicz Dorota

wtorek

12.15-13.00

8.

Drużycka Katarzyna

poniedziałek

10.15-11.00

9.

Dudzic Małgorzata

czwartek

10.15-11.00

10.

Durska Renata

piątek

8.25-9.10

11.

Figiel Wiktor

środa

9.20-10.05

12.

Gajlewicz Joanna

środa

9.20-10.05

13.

Jarosz Agnieszka

piątek

13.10-13.55

14.

Kamińska Paulina

czwartek

11.20-12.00

15.

Karasewicz Adam

czwartek

11.20-12.05

16.

Karaś Anna

piątek

16.00-16.45

17.

Klimowicz Małgorzata

poniedziałek

12.15-13.00

18.

Knauber Anna

czwartek

13.10-13.55

19.

Koziara Marzena

czwartek

7.30-8.15

20.

Kucharska Anna

wtorek

9.20-10.05

21.

Kuźmicka-Mazurek Mariola

środa

16.00-17.00

22.

Lemiec Małgorzata

poniedziałek

9.20-10.05

23.

Łaniecki Andrzej

wtorek

13.10-13.55

24.

Łuczak Marzena

czwartek

13.10-13.55

25.

Madalińska Ewa

piątek

11.20-12.05

26.

Majewska Bożena

czwartek

8.25-9.10

27.

Manasterska Barbara

środa

13.10-13.55

28.

Mazurek-Przybylska Beata

poniedziałek

12.15-13.00

29.

Michalik Krzysztof

piątek

10.15-11.00

30.

Mikołajczyk-Łado Olga

poniedziałek

10.15-11.00

31.

Mikołajko Wiesław

poniedziałek

15.00-15.45

32.

Niczyj Magdalena

środa

15.00-15.45

33.

Nowak Magda

wtorek

12.15-13.00

34.

Nowak Ewa

poniedziałek

15.05-15.50

35.

Nowostawska Joanna

poniedziałek

9.20-10.05

36.

Olkiewicz Bożena

piątek

10.15-11.00

37.

Orłowska Alicja

środa

16.00-16.45

38.

Ożóg Henryk

wtorek

12.15-13.00

39.

Pawlak Ryszard

środa

13.10-13.55

40.

Pawlik Damian

czwartek

8.30-9.10

41.

Pierścionek-Olszewska Agnieszka

piątek

10.45-11.00

42.

Pietraszek Karolina

wtorek

11.20-12.05

43.

Platje Julia

wtorek

12.15-13.00

44.

Rabiega Anna

piątek

16.45-17.40

45.

Raczyńska Izabela

poniedziałek

10.15-11.00

46.

Sławomirska halina

wtorek

11.20-12.05

47.

Stasieńko Joanna

poniedziałek

11.20-12.05

48.

Staśkiewicz Karol

czwartek

12.15-13.00

49.

Stawicka Natalia

czwartek

11.20-12.05

50.

Stojek-Sawicka Karolina

piątek

10.15-11.00

51.

Sys Władysław

czwartek

9.20-10.05

52.

Szczepaniak Dobromiła

poniedziałek

11.20-12.05

53.

Szmyt Anna

środa

12.15-13.00

54.

Walendowska Paulina

poniedziałek

15.00-15.45

55.

Widawska Grażyna

wtorek

10.15-11.00

56.

Wojczyńska Anna

środa

15.05-15.50

57.

Zakrzewska Danuta

poniedziałek

11.20-12.05