Jubileusz 20 lat Programu Matury Międzynarodowej

Drodzy Absolwenci!

W nadchodzącym roku Program Matury Międzynarodowej w „Piątce” obchodzić będzie Jubileusz 20-lecia. Z tej ważnej okazji pragniemy zaprosić Was w podróż w czasie  - rocznicowe spotkanie dnia 18 listopada (sobota) 2017 roku o godz. 10.00 w nowym gmachu naszej szkoły przy ulicy Jacka Kuronia 14.

Pragniemy razem z Wami powspominać przeszłość naszego śmiałego wówczas eksperymentu edukacyjnego, dowiedzieć się, jak potoczyły się Wasze losy po opuszczeniu murów „Piątki”, i świętować sukcesy.

Chcemy, by dzień Jubileuszu był dla nas wszystkich wyjątkowy i dlatego czekają na Was liczne atrakcje i niespodzianki – rozmowy z nauczycielami i uczniami, chwile zachwytu nad własnymi internalami, chwile grozy przy lekturze dzienników, a także szansa na pozostawienie po sobie śladu „dla potomności”. Zadbamy również o wrażenia artystyczne i kulinarne.

Zarezerwujcie czas i powiadomcie przyjaciół z IB-kacji.
Wszyscy jesteśmy z „Piątki” – spotkajmy się w niej znowu!

Wypełnijcie formularz rejestracyjny i bądźcie z nami!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Koordynator Programu Matury Międzynarodowej