Wręczenie dyplomów Matury Międzynarodowej

serdecznie zaprasza
absolwentów oddziału międzynarodowego 2IB - DP w roku szkolnym 2015/2016
na uroczystość wręczenia dyplomów Matury Międzynarodowej,
która odbędzie się 01 września 2016 roku (czwartek) o godz. 11.00 w sali gimnastycznej.

Zaończenie naboru do oddziału IB

Kategoria: Aktualności IB

INFORMACJA  DOTYCZĄCA  PRZYJĘCIA KANDYDATÓW SPOZA ODDZIAŁÓW 1IB-MYP     I 1PRE-IB  DO PROGRAMU MATURY MIĘDZYNARODOWEJ W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  NR  V  W  ZSO  NR  5 WE  WROCŁAWIU  NA
ROK SZKOLNY 2016/2017

INFORMUJEMY, ŻE POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE DO ODDZIAŁU MATURY MIĘDZYNARODOWEJ NA ROK SZKOLNY 2016/2017 NIE ODBĘDZIE SIĘ ZE WZGLĘDU NA BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Warsztaty IB - Stronie Śląskie 2015

R. Pawlak Odsłony: 949

Kolejny raz uczniowie klas 1IB i 2IB (z programem Matury Międzynarodowej) uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach w Stroniu Śląskim.

Starszy rocznik przygotowywał dla obu roczników treningową symulację obrad modelu ONZ. Warto dodać, iż prawdziwa symulacja takich obrad odbędzie się w listopadzie, w ramach konferencji WrocMUN.

Młodszy rocznik poznawał tajniki kalkulatora graficznego, zasady programu samorozwoju (Creativity, Action, Service) oraz techniczne aspekty związane z pracami podczas konferencji – m.in. zasady negocjacji, przygotowywania formalnych dokumentów, zwracania się do prowadzących obrady.

Ponadto część uczniów uczestniczyła w badaniach terenowych w najwyższej części doliny Białej Lądeckiej.

Czytaj więcej: Warsztaty IB - Stronie Śląskie 2015