The Improssibles ze złotym medalem Olimpiady Kreatywniości w Chinach!

Drukuj
Kategoria: Olimpiada Kreatywności
Opublikowano
paula Odsłony: 87

The Improssibles drużyna reprezentująca naszą szkołę w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności  (Destination Imagination) w Pekinie zdobyła pierwsze miejsce!

Drużynie oraz opiekunom serdecznie gratulujemy!

Złota drużyna The Improssibles.

Wyniki zmagań drużyn DI w Pekinie.

Scheme Busters w Radiu RAM

Drukuj
Kategoria: Olimpiada Kreatywności
Opublikowano Odsłony: 762

Dzisiaj około godziny 11.00, nasza kreatywna drużyna Destination Imagination (w nieco okrojonym składzie) była gościem wrocławskiego Radia RAM. Opowiadała o tegorocznym sukcesie, trudach przygotowań i…poszukiwała sponsorów wyjazdu na Światowe Finały w USA :)

Jeśli chcielibyście pomóc drużynie w wyjeździe na "Global Finals", zajrzyjcie na stronę kontaktową drużyny na Facebooku: https://www.facebook.com/schemebusters/info/ Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje. 

Na zdjęciu Kuba, Mikołaj, Maciek, Michał i Konrad, w pięknej kompozycji kwiatowo-kanapowej :]

 

 

 

Uczniowie ZSO 5 najbardziej kreatywnymi uczniami w Polsce!

Drukuj
Kategoria: Olimpiada Kreatywności
Opublikowano Odsłony: 457

W dniach 16.-19.03 odbyła się XII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination.

Uczniowie naszej szkoły brali w niej udział nie tylko jako zawodnicy, ale także jako (bardzo pomocni !!!) wolontariusze.

Ekipa "Scheme Busters" (Emilia Hajduk, Ania Terlecka, Przemek Paździerkiewicz, Konrad Pijanowski, Maciej Sieradzki, Michał Bazan, Jakub Kacperczyk) pod opieką Pani Natalii Buczak po raz kolejny udowodniła swoją dominację w tzw. Wyzwaniu Konstrukcyjnym - wygrali tą konkurencję trzeci raz z rzędu!!! Wygrana daje im prawo do wzięcia udziału w Finałach Światowych w USA. 

 

Rewelacją tegorocznej Olimpiady byli też „The Improssibles” (Agnieszka Mazurek, Julia Szyszko, Kamila Żygadło, Karolina Szewczyk, Natalia Jaromin, Michał Wolański, Iwo Pilecki-Silva). To był ich pierwszy występ na Olimpiadzie, i pod opieką Pani Pauliny Walendowskiej i Doroty Ciężkowskiej-Gajdy zdobyli II miejsce w tzw. Wyzwaniu Improwizacyjnym. Otrzymali tym samym prawo do reprezentowania Polski podczas Olimpiady Kreatywności w Chinach. Należy podkreślić, iż wyzwanie to zostało uznane jako niezwykle trudne, o czym świadczy nieprzyznanie w nim III i I miejsca (o czym decyduje odpowiednie kryterium punktowe).

 

 

Więcej informacji o Olimpiadzie w dalszej części artykułu !!!

 

Czytaj więcej: Uczniowie ZSO 5 najbardziej kreatywnymi uczniami w Polsce!

Z ostatniej chwili - Olimpiada Kreatywnośći

Drukuj
Kategoria: Olimpiada Kreatywności
Opublikowano Odsłony: 893

Drużyna Scheme Busters zajęła X miejsce w Międzynarodowych Finałach Olimpiady Kreatywności (DI) rozgrywanych w Stanach Zjednoczonych. Nasza drużyna rywalizowała z 1468 drużynami z całego świata. 10 miejsce to wielki sukces. Gratulujemy!!!