13 października 2016 roku grono pedagogiczne naszej szkoły miało zaszczyt uczestniczyć we wspaniałej uroczystości zorganizowanej przez uczniów klasy 3i pod opieką wychowawcy - pana profesora Karola Staśkiewicza.

Uroczystość rozpoczęła się profesjonalnie zorganizowanym poczęstunkiem dla wszystkich pracowników szkoły, którzy w szpalerze uczniów udali się do sali gimnastycznej, by podziwiać pięknie przygotowaną część artystyczną. Niepowtarzalny nastrój stworzyły kwiaty i uroczyste życzenia, które w imieniu społeczności uczniowskiej złożył wszystkim Karol Lepak-Przybyłowicz z klasy 3i.

Nie zabrakło uśmiechów ale również łez. "100 lat" w wykonaniu młodych ludzi szczerze doceniających pracę swoich pedagogów to najcenniejszy prezent dla każdego nauczyciela za wykonywanie jednego z najszlechetniejszych i zarazem najbardziej odpowiedzialnych zawodów.

100 LAT NAUCZYCIELE!!!