Kolejny sukces w marszach na orientację !

W sobotę 10 X 2015 gimnazjaliści znów maszerowali znakomicie. Tym razem poza Wrocławiem, w XXVIII zawodach "Orientuj się i licz" w Łodzi.

Zwycięzcy wrocławskiego marszu w składzie Wiktoria Szewczyk, Iwo Pilecki-Silva i Mateusz Opala zajęli w Lesie Łagiewnickim II miejsce na 30 patroli. 18 miejsce zajął debiutujący w tej imprezie patrol z 1G w składzie Zuzanna Maruda, Kaja Urbaniuk i Julia Wójtowicz. Patrol nauczycielsko-studencki, w którym wystąpiła p. Olga Mikołajczyk-Łado podobnie jak uczniowie zajął II miejsce w kategorii dorosłych.

Po zawodach uczniowie mieli okazję zwiedzić Eksperymentarium znajdujące się na terenie Manufaktury w Łodzi.
Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do udziału w matematycznych marszach na orientację w przyszłym roku szkolnym!