Uczniowie LO nr V na warsztatach na Uniwersytecie Medycznym
W dniach 12 i 16 czerwca klasy 2B i 3G wzięły udział w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Medyczny w ramach programu „Szkoła z perspektywami – wzmacnianie oferty kształcenia ogólnego we Wrocławiu”. Zajęcia odbyły się w Centrum Symulacji Medycznej, Zakładzie Biologii … Więcej
















