Aktualności

Gimnazjaliści wygrywają XIII Matematyczny Marsz na Orientację

Kategoria: Aktualności
O. Mikołajczyk-Łado

W sobotę 3 X 2015 w Parku Pilczyckim odbyła się już trzynasta edycja Wrocławskiego Matematycznego Marszu na Orientację.
Spośród ośmiu patroli reprezentujących nasze gimnazjum i liceum najlepiej spisali się uczniowie klasy 2G: Agnieszka Mazurek, Wiktoria Szewczyk i Iwo Pilecki-Silva, zajmując I miejsce na ponad 130 drużyn rywalizujących w kategorii gimnazjów.

Wysokie miejsca zajęli również reprezentanci 3G: Mateusz Opala, Jakub Sobieraj i Jakub Paszkiewicz (14 miejsce) oraz licealiści z 3E: Hanna Salamon, Wiktoria Rola i Błażej Cieślik (17 miejsce) oraz 2E: Agnieszka Smolnicka, Michał Bukowy i Tomasz Mitura (19 miejsce).
W kategorii nauczycieli i rodziców II miejsce zajął patrol, w którego składzie była p. Olga Mikołajczyk-Łado, a IV miejsce zajęli rodzice uczniów z klasy 2G.

Dzięki zwycięstwu gimnazjalistów, szkoła zdobyła prawo udziału trzech patroli w Matematycznym Marszu na Orientację "Orientuj się i licz" 10 października w Łodzi.
Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na wyjeździe!

 

 

 

Zmiana planu

Kategoria: Aktualności
Paula

W związku z problemami technicznymi nowy plan

będzie obowiązywał od wtorku 6.10.2015r.

W poniedziałek 5.10.2015r. zajęcia odbywają się wg 

dotychczasowego planu zajęć.

 

 

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Kategoria: Aktualności
O. Mikolajczyk-Lado

Uczniów gimnazjum i liceum zapraszamy do udziału w XIV Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej.
Pierwszy etap odbędzie się  8 X 2015 w czwartek, na 3 i 4 godzinie lekcyjnej (9:20 - 11:20).

Prosimy o zgłoszenia osobiste lub mejlowe
do p. O. Mikołajczyk-Łado (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do wtorku 6 X.

Przed I etapem warto rozwiązać przynajmniej jeden z testów z poprzednich edycji Olimpiady, dostępnych na stroniewww.fmw.uni.wroc.pl

 

 

Mila Olimpijska

Kategoria: Aktualności
D. Domatowicz
Sezon sportowy rozpoczęty! 
 
Dnia 13 września nasi gimnazjaliści wzięli udział w corocznym Biegu "Mila Olimpijska". Bieg ma na celu popularyzację biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej. Nasi uczniowie realizują ten cel wzorowo: niektórzy biegli z rodzicami i rodzeństwem :). 
 
Tradycyjnie towarzyszyła nam piękna pogoda i dobre humory! Wszyscy dobiegli do mety w świetnej formie! Wszystkim gratuluję siły woli! Wstać rano w niedzielę, aby biegać to prawdziwe zwycięstwo!
 
Opiekun biegaczy: Dorota Domatowicz